Летище
Ile des Pins Airport
ILPIle des Pins, New Caledonia
- ICAO
- NWWE
- Часова зона
- Pacific/Noumea
- Географска ширина
- -22.5889
- Географска дължина
- 167.4560
За това летище
500+
Записани полети
500+
Потребители на MyFlight.Life
Полети на живо
Заминавания и пристигания на живо
Разгледай последните заминавания и пристигания — безплатната регистрация отключва гейтове, закъснения и статуси в реално време.
Advertisement
Чести въпроси
За Ile des Pins Airport
Къде се намира Ile des Pins Airport?
Ile des Pins Airport се намира в Ile des Pins, New Caledonia. Координати: -22.5889°, 167.4560°.
Какъв е IATA кодът на Ile des Pins Airport?
IATA кодът на Ile des Pins Airport е ILP.
Какъв е ICAO кодът на Ile des Pins Airport?
ICAO кодът на Ile des Pins Airport е NWWE.
Каква часова зона използва Ile des Pins Airport?
Ile des Pins Airport използва часовата зона Pacific/Noumea.
Мога ли да видя заминавания и пристигания на живо за Ile des Pins Airport?
Да — заминаванията и пристиганията на живо за Ile des Pins Airport са достъпни след безплатна регистрация (еднократен код по имейл) или в мобилното приложение MyFlight.Life.
Advertisement
