Letiště
Yengema Airport
WYEYengema, Sierra Leone
- ICAO
- GFYE
- Časové pásmo
- Africa/Freetown
- Zeměpisná šířka
- 8.6105
- Zeměpisná délka
- -11.0454
O tomto letišti
Lety v reálném čase
Odlety a přílety v reálném čase
Projdi si nejnovější odlety a přílety — bezplatné přihlášení odemkne gaty, zpoždění a stavy v reálném čase.
Advertisement
Časté dotazy
O letišti Yengema Airport
Kde se nachází letiště Yengema Airport?
Letiště Yengema Airport se nachází ve městě Yengema (Sierra Leone). Souřadnice: 8.6105°, -11.0454°.
Jaký je kód IATA pro letiště Yengema Airport?
Kód IATA pro letiště Yengema Airport je WYE.
Jaký je kód ICAO pro letiště Yengema Airport?
Kód ICAO pro letiště Yengema Airport je GFYE.
Jaké časové pásmo používá letiště Yengema Airport?
Letiště Yengema Airport používá časové pásmo Africa/Freetown.
Můžu vidět odlety a přílety v reálném čase pro letiště Yengema Airport?
Ano — odlety a přílety v reálném čase pro letiště Yengema Airport jsou dostupné po bezplatném přihlášení (jednorázový kód e-mailem) nebo v mobilní aplikaci MyFlight.Life.
Advertisement
