Lufthavn

Holy Cross Airport

HCRHoly Cross, United States
ICAO
PAHC
Tidszone
America/Anchorage
Breddegrad
62.1883
Længdegrad
-159.7750
Spottet et fly i denne lufthavn? Log det med et billede.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Live flyvninger

Live afgange og ankomster

Gennemse de seneste afgange og ankomster — et gratis login låser op for gates, forsinkelser og status i realtid.

Advertisement
Almindelige spørgsmål

Om Holy Cross Airport

Hvor ligger Holy Cross Airport?
Holy Cross Airport ligger i Holy Cross, United States. Koordinater: 62.1883°, -159.7750°.
Hvad er IATA-koden for Holy Cross Airport?
IATA-koden for Holy Cross Airport er HCR.
Hvad er ICAO-koden for Holy Cross Airport?
ICAO-koden for Holy Cross Airport er PAHC.
Hvilken tidszone bruger Holy Cross Airport?
Holy Cross Airport bruger tidszonen America/Anchorage.
Kan jeg se live afgange og ankomster for Holy Cross Airport?
Ja — live afgange og ankomster for Holy Cross Airport er tilgængelige efter et gratis login (engangskode på e-mail) eller i MyFlight.Life-appen.
Advertisement