Αεροδρόμιο

Kabalo Airport

ICAO
FZRM
Ζώνη ώρας
Africa/Lubumbashi
Γεωγραφικό πλάτος
-6.0830
Γεωγραφικό μήκος
26.9170
Είδες ένα αεροπλάνο σε αυτό το αεροδρόμιο; Κατέγραψέ το με μια φωτογραφία.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Σχετικά με αυτό το αεροδρόμιο
Ζωντανές πτήσεις

Αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο

Περιήγησου στις πιο πρόσφατες αναχωρήσεις και αφίξεις — μια δωρεάν σύνδεση ξεκλειδώνει πύλες, καθυστερήσεις και καταστάσεις σε πραγματικό χρόνο.

Advertisement
Συχνές ερωτήσεις

Σχετικά με το Kabalo Airport

Πού βρίσκεται το Kabalo Airport;
Το Kabalo Airport βρίσκεται στην πόλη Kabalo, Democratic Republic of the Congo. Συντεταγμένες: -6.0830°, 26.9170°.
Ποιος είναι ο κωδικός IATA του Kabalo Airport;
Ο κωδικός IATA του Kabalo Airport είναι KBO.
Ποιος είναι ο κωδικός ICAO του Kabalo Airport;
Ο κωδικός ICAO του Kabalo Airport είναι FZRM.
Ποια ζώνη ώρας χρησιμοποιεί το Kabalo Airport;
Το Kabalo Airport χρησιμοποιεί τη ζώνη ώρας Africa/Lubumbashi.
Μπορώ να δω αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Kabalo Airport;
Ναι — οι αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Kabalo Airport είναι διαθέσιμες μετά από μια δωρεάν σύνδεση (κωδικός μίας χρήσης μέσω email) ή στην εφαρμογή MyFlight.Life για κινητά.
Advertisement