Αεροδρόμιο

Okadama Airport

OKDSapporo, Japan
ICAO
RJCO
Ζώνη ώρας
Asia/Tokyo
Γεωγραφικό πλάτος
43.1161
Γεωγραφικό μήκος
141.3800
Είδες ένα αεροπλάνο σε αυτό το αεροδρόμιο; Κατέγραψέ το με μια φωτογραφία.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Σχετικά με αυτό το αεροδρόμιο
500+
Καταγεγραμμένες πτήσεις
500+
Χρήστες του MyFlight.Life
Ζωντανές πτήσεις

Αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο

Περιήγησου στις πιο πρόσφατες αναχωρήσεις και αφίξεις — μια δωρεάν σύνδεση ξεκλειδώνει πύλες, καθυστερήσεις και καταστάσεις σε πραγματικό χρόνο.

Advertisement
Διαδρομές

Διαδρομές από Okadama Airport

13 εξυπηρετούμενοι προορισμοί

Συχνές ερωτήσεις

Σχετικά με το Okadama Airport

Πού βρίσκεται το Okadama Airport;
Το Okadama Airport βρίσκεται στην πόλη Sapporo, Japan. Συντεταγμένες: 43.1161°, 141.3800°.
Ποιος είναι ο κωδικός IATA του Okadama Airport;
Ο κωδικός IATA του Okadama Airport είναι OKD.
Ποιος είναι ο κωδικός ICAO του Okadama Airport;
Ο κωδικός ICAO του Okadama Airport είναι RJCO.
Ποια ζώνη ώρας χρησιμοποιεί το Okadama Airport;
Το Okadama Airport χρησιμοποιεί τη ζώνη ώρας Asia/Tokyo.
Ποιες αεροπορικές εταιρείες πετούν από το Okadama Airport;
Οι Japan Airlines, Fuji Dream Airlines, Toki Air εκτελούν τακτικές πτήσεις από το Okadama Airport.
Πόσους προορισμούς εξυπηρετεί το Okadama Airport;
Το Okadama Airport εξυπηρετεί 13 προορισμούς σε τακτικό πρόγραμμα.
Μπορώ να δω αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Okadama Airport;
Ναι — οι αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Okadama Airport είναι διαθέσιμες μετά από μια δωρεάν σύνδεση (κωδικός μίας χρήσης μέσω email) ή στην εφαρμογή MyFlight.Life για κινητά.
Advertisement