Αεροδρόμιο
Henry County Airport
PHTParis, United States
- ICAO
- KPHT
- Ζώνη ώρας
- America/Chicago
- Γεωγραφικό πλάτος
- 36.3382
- Γεωγραφικό μήκος
- -88.3829
Σχετικά με αυτό το αεροδρόμιο
Ζωντανές πτήσεις
Αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο
Περιήγησου στις πιο πρόσφατες αναχωρήσεις και αφίξεις — μια δωρεάν σύνδεση ξεκλειδώνει πύλες, καθυστερήσεις και καταστάσεις σε πραγματικό χρόνο.
Advertisement
Συχνές ερωτήσεις
Σχετικά με το Henry County Airport
Πού βρίσκεται το Henry County Airport;
Το Henry County Airport βρίσκεται στην πόλη Paris, United States. Συντεταγμένες: 36.3382°, -88.3829°.
Ποιος είναι ο κωδικός IATA του Henry County Airport;
Ο κωδικός IATA του Henry County Airport είναι PHT.
Ποιος είναι ο κωδικός ICAO του Henry County Airport;
Ο κωδικός ICAO του Henry County Airport είναι KPHT.
Ποια ζώνη ώρας χρησιμοποιεί το Henry County Airport;
Το Henry County Airport χρησιμοποιεί τη ζώνη ώρας America/Chicago.
Μπορώ να δω αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Henry County Airport;
Ναι — οι αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Henry County Airport είναι διαθέσιμες μετά από μια δωρεάν σύνδεση (κωδικός μίας χρήσης μέσω email) ή στην εφαρμογή MyFlight.Life για κινητά.
Advertisement
