Αεροδρόμιο

Sultan Mahmud Airport

TGGKuala Terengganu, Malaysia
ICAO
WMKN
Ζώνη ώρας
Asia/Kuala_Lumpur
Γεωγραφικό πλάτος
5.3826
Γεωγραφικό μήκος
103.1030
Είδες ένα αεροπλάνο σε αυτό το αεροδρόμιο; Κατέγραψέ το με μια φωτογραφία.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Σχετικά με αυτό το αεροδρόμιο
500+
Καταγεγραμμένες πτήσεις
500+
Χρήστες του MyFlight.Life
Ζωντανές πτήσεις

Αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο

Περιήγησου στις πιο πρόσφατες αναχωρήσεις και αφίξεις — μια δωρεάν σύνδεση ξεκλειδώνει πύλες, καθυστερήσεις και καταστάσεις σε πραγματικό χρόνο.

Advertisement
Διαδρομές

Διαδρομές από Sultan Mahmud Airport

2 εξυπηρετούμενοι προορισμοί

Συχνές ερωτήσεις

Σχετικά με το Sultan Mahmud Airport

Πού βρίσκεται το Sultan Mahmud Airport;
Το Sultan Mahmud Airport βρίσκεται στην πόλη Kuala Terengganu, Malaysia. Συντεταγμένες: 5.3826°, 103.1030°.
Ποιος είναι ο κωδικός IATA του Sultan Mahmud Airport;
Ο κωδικός IATA του Sultan Mahmud Airport είναι TGG.
Ποιος είναι ο κωδικός ICAO του Sultan Mahmud Airport;
Ο κωδικός ICAO του Sultan Mahmud Airport είναι WMKN.
Ποια ζώνη ώρας χρησιμοποιεί το Sultan Mahmud Airport;
Το Sultan Mahmud Airport χρησιμοποιεί τη ζώνη ώρας Asia/Kuala_Lumpur.
Ποιες αεροπορικές εταιρείες πετούν από το Sultan Mahmud Airport;
Οι Firefly, AirAsia, Malaysia Airlines εκτελούν τακτικές πτήσεις από το Sultan Mahmud Airport.
Πόσους προορισμούς εξυπηρετεί το Sultan Mahmud Airport;
Το Sultan Mahmud Airport εξυπηρετεί 2 προορισμούς σε τακτικό πρόγραμμα.
Μπορώ να δω αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Sultan Mahmud Airport;
Ναι — οι αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Sultan Mahmud Airport είναι διαθέσιμες μετά από μια δωρεάν σύνδεση (κωδικός μίας χρήσης μέσω email) ή στην εφαρμογή MyFlight.Life για κινητά.
Advertisement