Αεροδρόμιο
Kalumburu Airport
UBUAustralia
- ICAO
- YKAL
- Ζώνη ώρας
- Australia/Perth
- Γεωγραφικό πλάτος
- -14.2883
- Γεωγραφικό μήκος
- 126.6320
Σχετικά με αυτό το αεροδρόμιο
Ζωντανές πτήσεις
Αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο
Περιήγησου στις πιο πρόσφατες αναχωρήσεις και αφίξεις — μια δωρεάν σύνδεση ξεκλειδώνει πύλες, καθυστερήσεις και καταστάσεις σε πραγματικό χρόνο.
Advertisement
Διαδρομές
Διαδρομές από Kalumburu Airport
1 εξυπηρετούμενοι προορισμοί
3 πτήσεις / εβδομάδα
Aviair Pty Ltd
Συχνές ερωτήσεις
Σχετικά με το Kalumburu Airport
Πού βρίσκεται το Kalumburu Airport;
Το Kalumburu Airport βρίσκεται στη χώρα Australia. Συντεταγμένες: -14.2883°, 126.6320°.
Ποιος είναι ο κωδικός IATA του Kalumburu Airport;
Ο κωδικός IATA του Kalumburu Airport είναι UBU.
Ποιος είναι ο κωδικός ICAO του Kalumburu Airport;
Ο κωδικός ICAO του Kalumburu Airport είναι YKAL.
Ποια ζώνη ώρας χρησιμοποιεί το Kalumburu Airport;
Το Kalumburu Airport χρησιμοποιεί τη ζώνη ώρας Australia/Perth.
Ποιες αεροπορικές εταιρείες πετούν από το Kalumburu Airport;
Οι Aviair Pty Ltd εκτελούν τακτικές πτήσεις από το Kalumburu Airport.
Πόσους προορισμούς εξυπηρετεί το Kalumburu Airport;
Το Kalumburu Airport εξυπηρετεί 1 προορισμούς σε τακτικό πρόγραμμα.
Μπορώ να δω αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Kalumburu Airport;
Ναι — οι αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Kalumburu Airport είναι διαθέσιμες μετά από μια δωρεάν σύνδεση (κωδικός μίας χρήσης μέσω email) ή στην εφαρμογή MyFlight.Life για κινητά.
Advertisement
