Αεροδρόμιο

Princeton Airport

YDCTown of Princeton, Canada
ICAO
CYDC
Ζώνη ώρας
America/Vancouver
Γεωγραφικό πλάτος
49.4681
Γεωγραφικό μήκος
-120.5110
Είδες ένα αεροπλάνο σε αυτό το αεροδρόμιο; Κατέγραψέ το με μια φωτογραφία.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Ζωντανές πτήσεις

Αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο

Περιήγησου στις πιο πρόσφατες αναχωρήσεις και αφίξεις — μια δωρεάν σύνδεση ξεκλειδώνει πύλες, καθυστερήσεις και καταστάσεις σε πραγματικό χρόνο.

Advertisement
Συχνές ερωτήσεις

Σχετικά με το Princeton Airport

Πού βρίσκεται το Princeton Airport;
Το Princeton Airport βρίσκεται στην πόλη Town of Princeton, Canada. Συντεταγμένες: 49.4681°, -120.5110°.
Ποιος είναι ο κωδικός IATA του Princeton Airport;
Ο κωδικός IATA του Princeton Airport είναι YDC.
Ποιος είναι ο κωδικός ICAO του Princeton Airport;
Ο κωδικός ICAO του Princeton Airport είναι CYDC.
Ποια ζώνη ώρας χρησιμοποιεί το Princeton Airport;
Το Princeton Airport χρησιμοποιεί τη ζώνη ώρας America/Vancouver.
Μπορώ να δω αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Princeton Airport;
Ναι — οι αναχωρήσεις και αφίξεις σε πραγματικό χρόνο για το Princeton Airport είναι διαθέσιμες μετά από μια δωρεάν σύνδεση (κωδικός μίας χρήσης μέσω email) ή στην εφαρμογή MyFlight.Life για κινητά.
Advertisement