Luchthaven

Kangra Airport

ICAO
VIGG
Tijdzone
Asia/Kolkata
Breedtegraad
32.1651
Lengtegraad
76.2634
Een vliegtuig gespot op deze luchthaven? Leg het vast met een foto.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Live vluchten

Live vertrekken en aankomsten

Bekijk de nieuwste vertrekken en aankomsten — een gratis inlog ontgrendelt actuele gates, vertragingen en statussen.

Advertisement
Routes

Routes vanaf Kangra Airport

2 bestemmingen bediend

Veelgestelde vragen

Over Kangra Airport

Waar ligt Kangra Airport?
Kangra Airport ligt in India. Coördinaten: 32.1651°, 76.2634°.
Wat is de IATA-code van Kangra Airport?
De IATA-code van Kangra Airport is DHM.
Wat is de ICAO-code van Kangra Airport?
De ICAO-code van Kangra Airport is VIGG.
Welke tijdzone gebruikt Kangra Airport?
Kangra Airport gebruikt de tijdzone Asia/Kolkata.
Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen vanaf Kangra Airport?
IndiGo, SpiceJet verzorgen reguliere vluchten vanaf Kangra Airport.
Hoeveel bestemmingen bedient Kangra Airport?
Kangra Airport bedient 2 bestemmingen volgens vaste dienstregeling.
Kan ik live vertrekken en aankomsten zien voor Kangra Airport?
Ja — live vertrekken en aankomsten voor Kangra Airport zijn beschikbaar na een gratis inlog (eenmalige code per e-mail) of in de MyFlight.Life-app.
Advertisement