Luchthaven
Henry County Airport
PHTParis, United States
- ICAO
- KPHT
- Tijdzone
- America/Chicago
- Breedtegraad
- 36.3382
- Lengtegraad
- -88.3829
Over deze luchthaven
Live vluchten
Live vertrekken en aankomsten
Bekijk de nieuwste vertrekken en aankomsten — een gratis inlog ontgrendelt actuele gates, vertragingen en statussen.
Advertisement
Veelgestelde vragen
Over Henry County Airport
Waar ligt Henry County Airport?
Henry County Airport ligt in Paris, United States. Coördinaten: 36.3382°, -88.3829°.
Wat is de IATA-code van Henry County Airport?
De IATA-code van Henry County Airport is PHT.
Wat is de ICAO-code van Henry County Airport?
De ICAO-code van Henry County Airport is KPHT.
Welke tijdzone gebruikt Henry County Airport?
Henry County Airport gebruikt de tijdzone America/Chicago.
Kan ik live vertrekken en aankomsten zien voor Henry County Airport?
Ja — live vertrekken en aankomsten voor Henry County Airport zijn beschikbaar na een gratis inlog (eenmalige code per e-mail) of in de MyFlight.Life-app.
Advertisement
