Lotnisko
Tancredo Neves International Airport
CNFBelo Horizonte, Brazil
- ICAO
- SBCF
- Strefa czasowa
- America/Sao_Paulo
- Szerokość geograficzna
- -19.6244
- Długość geograficzna
- -43.9719
O tym lotnisku
500+
Zarejestrowane loty
500+
Użytkownicy MyFlight.Life
Loty na żywo
Odloty i przyloty na żywo
Przeglądaj najnowsze odloty i przyloty — bezpłatne logowanie odblokowuje bramki, opóźnienia i statusy w czasie rzeczywistym.
Advertisement
Trasy
Trasy z Tancredo Neves International Airport
62 obsługiwanych kierunków
1 lotów / dzień
Azul1 lotów / dzień
Azul1 lotów / dzień
TAP Air Portugal1 lotów / dzień
Azul1 lotów / dzień
Copa Airlines- SCLSantiago Comodoro Arturo Merino BenítezSantiago, Santiago Metropolitan Region1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
LATAM 1 lotów / dzień
Azul- VDCVitória da Conquista Glauber RochaVitória da Conquista, Bahia1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - IMPImperatriz Prefeito Renato MoreiraImperatriz, Maranhao1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - PMWPalmas Brigadeiro Lysias RodriguesPalmas, Tocantins1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - PVHPorto Velho Governador Jorge Teixeira de OliveiraPorto Velho, Rondonia1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - RAORibeirão Preto Leite LopesRibeirao Preto, Sao Paulo1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - SJPSão José Do Rio Preto Prof. Eribelto Manoel Reino StateSao Jose Do Rio Preto, Sao Paulo1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - SLZSão Luís Marechal Cunha MachadoSao Luis, Maranhao1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul - UBAUberaba Mário de Almeida FrancoUberaba, Minas Gerais1 lotów / dzień
1 lotów / dzień
Azul 5 lotów / tydzień
Azul4 lotów / tydzień
Azul- MVDMontevideo General C L BerissoMontevideo, Canelones3 lotów / tydzień
3 lotów / tydzień
Azul 3 lotów / tydzień
Azul
Często zadawane pytania
O Tancredo Neves International Airport
Gdzie znajduje się Tancredo Neves International Airport?
Tancredo Neves International Airport znajduje się w Belo Horizonte, Brazil. Współrzędne: -19.6244°, -43.9719°.
Jaki jest kod IATA dla Tancredo Neves International Airport?
Kod IATA dla Tancredo Neves International Airport to CNF.
Jaki jest kod ICAO dla Tancredo Neves International Airport?
Kod ICAO dla Tancredo Neves International Airport to SBCF.
Jakiej strefy czasowej używa Tancredo Neves International Airport?
Tancredo Neves International Airport używa strefy czasowej America/Sao_Paulo.
Jakie linie lotnicze operują z Tancredo Neves International Airport?
Azul, Gol, LATAM, Copa Airlines, TAP Air Portugal oferują regularne loty z Tancredo Neves International Airport.
Ile kierunków obsługuje Tancredo Neves International Airport?
Tancredo Neves International Airport obsługuje 62 kierunków w regularnym rozkładzie.
Czy mogę zobaczyć odloty i przyloty na żywo dla Tancredo Neves International Airport?
Tak — odloty i przyloty na żywo dla Tancredo Neves International Airport są dostępne po bezpłatnym zalogowaniu (jednorazowy kod e-mailem) lub w aplikacji mobilnej MyFlight.Life.
Advertisement
