Lotnisko

Miraflores Airport

MFSMiraflores, Colombia
ICAO
SKMF
Strefa czasowa
America/Bogota
Szerokość geograficzna
1.3500
Długość geograficzna
-71.9444
Wypatrzyłeś samolot na tym lotnisku? Zapisz go ze zdjęciem.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Loty na żywo

Odloty i przyloty na żywo

Przeglądaj najnowsze odloty i przyloty — bezpłatne logowanie odblokowuje bramki, opóźnienia i statusy w czasie rzeczywistym.

Advertisement
Często zadawane pytania

O Miraflores Airport

Gdzie znajduje się Miraflores Airport?
Miraflores Airport znajduje się w Miraflores, Colombia. Współrzędne: 1.3500°, -71.9444°.
Jaki jest kod IATA dla Miraflores Airport?
Kod IATA dla Miraflores Airport to MFS.
Jaki jest kod ICAO dla Miraflores Airport?
Kod ICAO dla Miraflores Airport to SKMF.
Jakiej strefy czasowej używa Miraflores Airport?
Miraflores Airport używa strefy czasowej America/Bogota.
Czy mogę zobaczyć odloty i przyloty na żywo dla Miraflores Airport?
Tak — odloty i przyloty na żywo dla Miraflores Airport są dostępne po bezpłatnym zalogowaniu (jednorazowy kod e-mailem) lub w aplikacji mobilnej MyFlight.Life.
Advertisement