Aeroport
Jindabyne Airport
QJDAustralia
- ICAO
- YJIN
- Fus orar
- Australia/Sydney
- Latitudine
- -36.4267
- Longitudine
- 148.6020
Despre acest aeroport
500+
Zboruri înregistrate
500+
Utilizatori MyFlight.Life
Zboruri în direct
Plecări și sosiri în direct
Răsfoiește cele mai recente plecări și sosiri — o conectare gratuită deblochează porți, întârzieri și stări în timp real.
Advertisement
Întrebări obișnuite
Despre Jindabyne Airport
Unde se află Jindabyne Airport?
Jindabyne Airport se află în Australia. Coordonate: -36.4267°, 148.6020°.
Care este codul IATA pentru Jindabyne Airport?
Codul IATA pentru Jindabyne Airport este QJD.
Care este codul ICAO pentru Jindabyne Airport?
Codul ICAO pentru Jindabyne Airport este YJIN.
Ce fus orar folosește Jindabyne Airport?
Jindabyne Airport folosește fusul orar Australia/Sydney.
Pot vedea plecări și sosiri în direct pentru Jindabyne Airport?
Da — plecările și sosirile în direct pentru Jindabyne Airport sunt disponibile după o conectare gratuită (cod de unică folosință prin email) sau în aplicația mobilă MyFlight.Life.
Advertisement
