Flygplats

Horsham Airport

ICAO
YHSM
Tidszon
Australia/Melbourne
Latitud
-36.6697
Longitud
142.1730
Spanat in ett plan på flygplatsen? Logga det med ett foto.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Live-flyg

Live-avgångar och -ankomster

Bläddra bland de senaste avgångarna och ankomsterna — en gratis inloggning låser upp gater, förseningar och status i realtid.

Advertisement
Vanliga frågor

Om Horsham Airport

Var ligger Horsham Airport?
Horsham Airport ligger i Australia. Koordinater: -36.6697°, 142.1730°.
Vad är IATA-koden för Horsham Airport?
IATA-koden för Horsham Airport är HSM.
Vad är ICAO-koden för Horsham Airport?
ICAO-koden för Horsham Airport är YHSM.
Vilken tidszon använder Horsham Airport?
Horsham Airport använder tidszonen Australia/Melbourne.
Kan jag se avgångar och ankomster i realtid för Horsham Airport?
Ja — live-avgångar och -ankomster för Horsham Airport är tillgängliga efter en gratis inloggning (engångskod via e-post) eller i MyFlight.Life-mobilappen.
Advertisement