Flygplats
Kawama Airport
VROMatanzas, Cuba
- ICAO
- MUKW
- Tidszon
- America/Havana
- Latitud
- 23.1240
- Longitud
- -81.3016
Om den här flygplatsen
500+
Loggade flygningar
500+
MyFlight.Life-användare
Live-flyg
Live-avgångar och -ankomster
Bläddra bland de senaste avgångarna och ankomsterna — en gratis inloggning låser upp gater, förseningar och status i realtid.
Advertisement
Vanliga frågor
Om Kawama Airport
Var ligger Kawama Airport?
Kawama Airport ligger i Matanzas, Cuba. Koordinater: 23.1240°, -81.3016°.
Vad är IATA-koden för Kawama Airport?
IATA-koden för Kawama Airport är VRO.
Vad är ICAO-koden för Kawama Airport?
ICAO-koden för Kawama Airport är MUKW.
Vilken tidszon använder Kawama Airport?
Kawama Airport använder tidszonen America/Havana.
Kan jag se avgångar och ankomster i realtid för Kawama Airport?
Ja — live-avgångar och -ankomster för Kawama Airport är tillgängliga efter en gratis inloggning (engångskod via e-post) eller i MyFlight.Life-mobilappen.
Advertisement
