Letisko
Bandaranaike International Colombo Airport
CMBColombo, Sri Lanka
- ICAO
- VCBI
- Časové pásmo
- Asia/Colombo
- Zemepisná šírka
- 7.1808
- Zemepisná dĺžka
- 79.8841
O tomto letisku
500+
Zaznamenané lety
500+
Používatelia MyFlight.Life
Lety naživo
Odlety a prílety naživo
Prezerajte si najnovšie odlety a prílety — bezplatné prihlásenie odomkne brány, meškania a stavy v reálnom čase.
Advertisement
Trasy
Trasy z Bandaranaike International Colombo Airport
44 obsluhovaných destinácií
8 letov / deň
EmiratesFitsAirflydubaiSriLankan Airlines8 letov / deň
Chongqing AirlinesEmiratesFitsAirflydubaiGulf AirSriLankan Airlines7 letov / deň
IndiGoSriLankan Airlines6 letov / deň
Qatar AirwaysSriLankan Airlines5 letov / deň
Air Arabia Abu DhabiEtihad Airways5 letov / deň
AirAsiaMalaysia AirlinesMalindo AirSriLankan Airlines4 letov / deň
Air IndiaIndiGoSriLankan Airlines4 letov / deň
Singapore AirlinesSriLankan Airlines4 letov / deň
Air IndiaIndiGoSriLankan Airlines3 letov / deň
SriLankan AirlinesThai Airways International3 letov / deň
Jazeera AirwaysKuwait AirwaysSriLankan Airlines3 letov / deň
IndiGoSriLankan Airlines2 letov / deň
FitsAirSriLankan Airlines2 letov / deň
IndiGoSriLankan Airlines1 letov / deň
SriLankan Airlines1 letov / deň
Cathay Pacific1 letov / deň
SriLankan Airlines1 letov / deň
SriLankan Airlines- TRZTiruchirappally Tiruchirapally CivilTiruchirappally, Tamil-Nadu1 letov / deň
1 letov / deň
SriLankan Airlines 1 letov / deň
SriLankan Airlines1 letov / deň
China Eastern Airlines6 letov / týždeň
Thai AirAsia6 letov / týždeň
SriLankan Airlines
Časté otázky
O Bandaranaike International Colombo Airport
Kde sa nachádza Bandaranaike International Colombo Airport?
Bandaranaike International Colombo Airport sa nachádza v Colombo, Sri Lanka. Súradnice: 7.1808°, 79.8841°.
Aký je kód IATA pre Bandaranaike International Colombo Airport?
Kód IATA pre Bandaranaike International Colombo Airport je CMB.
Aký je kód ICAO pre Bandaranaike International Colombo Airport?
Kód ICAO pre Bandaranaike International Colombo Airport je VCBI.
Aké časové pásmo používa Bandaranaike International Colombo Airport?
Bandaranaike International Colombo Airport používa časové pásmo Asia/Colombo.
Aké letecké spoločnosti operujú z Bandaranaike International Colombo Airport?
SriLankan Airlines, IndiGo, FitsAir, Air India, China Eastern Airlines, Chongqing Airlines a ďalších 20 prevádzkujú pravidelné lety z Bandaranaike International Colombo Airport.
Koľko destinácií Bandaranaike International Colombo Airport obsluhuje?
Bandaranaike International Colombo Airport obsluhuje 44 destinácií v pravidelnom letovom poriadku.
Môžem vidieť odlety a prílety naživo pre Bandaranaike International Colombo Airport?
Áno — odlety a prílety naživo pre Bandaranaike International Colombo Airport sú dostupné po bezplatnom prihlásení (jednorazový kód emailom) alebo v mobilnej aplikácii MyFlight.Life.
Advertisement
