Letisko

Ningbo Lishe International Airport

NGBNingbo, China
ICAO
ZSNB
Časové pásmo
Asia/Shanghai
Zemepisná šírka
29.8267
Zemepisná dĺžka
121.4620
Zazrel si na tomto letisku lietadlo? Pridaj ho s fotkou do denníka.
Download on the App StoreGet it on Google Play
Lety naživo

Odlety a prílety naživo

Prezerajte si najnovšie odlety a prílety — bezplatné prihlásenie odomkne brány, meškania a stavy v reálnom čase.

Advertisement
Trasy

Trasy z Ningbo Lishe International Airport

70 obsluhovaných destinácií

  • CANGuangzhou BaiyunGuangzhou, Guangdong

    13 letov / deň

    China Eastern AirlinesChina Southern AirlinesHainan AirlinesSpring Airlines
  • PKXBeijing DaxingBeijing, Beijing

    11 letov / deň

    Air ChinaChina Eastern AirlinesChina Southern AirlinesChina United AirlinesHebei Airlines
  • SZXShenzhen Bao'anShenzhen, Guangdong

    10 letov / deň

    China Eastern AirlinesChina Southern AirlinesHainan AirlinesShenzhen AirlinesSpring AirlinesSuparna Airlines
  • KWEGuiyang LongdongbaoGuiyang, Guizhou

    8 letov / deň

    9 Air CoAir ChanganChina Eastern AirlinesChina Southern AirlinesColorful Guizhou AirlinesLucky AirSpring Airlines
  • TAOQingdao JiaodongQingdao, Shandong

    8 letov / deň

    China Eastern AirlinesHainan AirlinesLoong AirQingdao AirlinesShandong AirlinesSpring Airlines
  • CSXChangsha HuanghuaChangsha, Hunan

    7 letov / deň

    China Eastern AirlinesChina Southern AirlinesHainan AirlinesLongJiang AirlinesOkay Airways
  • XIYXianyang Xi'anXianyang, Shaanxi

    6 letov / deň

    Air ChanganChina Eastern AirlinesSpring Airlines
  • CKGChongqing JiangbeiChongqing, Chongqing

    6 letov / deň

    Air ChinaChina Eastern AirlinesLoong AirSichuan AirlinesSpring AirlinesWest Air (China)
  • CGOZhengzhou XinzhengZhengzhou, Henan

    6 letov / deň

    China Eastern AirlinesHainan AirlinesShandong AirlinesUrumqi AirlinesWest Air (China)
  • KMGKunming ChangshuiKunming, Yunnan

    5 letov / deň

    China Eastern AirlinesSichuan AirlinesSpring Airlines
  • TFUChengdu TianfuChengdu, Sichuan

    5 letov / deň

    Air ChinaChina Eastern AirlinesSichuan Airlines
  • WUHWuhan TianheWuhan, Hubei

    5 letov / deň

    Air ChinaChina Eastern AirlinesChina Southern Airlines
  • DLCDalian ZhoushuiziDalian, Liaoning

    4 letov / deň

    China Eastern AirlinesChina Southern AirlinesHainan AirlinesSpring Airlines
  • SHEShenyang TaoxianShenyang, Liaoning

    4 letov / deň

    China Eastern AirlinesChina Southern AirlinesSpring Airlines
  • CGQChangchun LongjiaChangchun, Jilin

    3 letov / deň

    Spring AirlinesXiamen Airlines
  • CTUChengdu ShuangliuChengdu, Sichuan

    3 letov / deň

    Chengdu AirlinesLoong AirSpring Airlines
  • SWAShantou Jieyang ChaoshanShantou, Guangdong

    3 letov / deň

    China Eastern AirlinesChina Southern AirlinesSpring Airlines
  • TSNTianjin BinhaiTianjin, Tianjin

    3 letov / deň

    Hainan AirlinesSichuan AirlinesSpring AirlinesOkay Airways
  • NNGNanning WuxuNanning, Guangxi

    3 letov / deň

    China Eastern AirlinesQingdao AirlinesSpring Airlines
  • SJWShijiazhuang DaguocunShijiazhuang, Hebei

    3 letov / deň

    China United AirlinesSpring Airlines
  • HAKHaikou MeilanHaikou, Hainan

    2 letov / deň

    Hainan AirlinesShandong Airlines
  • TYNTaiyuan WusuTaiyuan, Shanxi

    2 letov / deň

    China Eastern AirlinesLoong Air
  • WEHWeihaiWeihai, Shandong

    2 letov / deň

    Loong AirQingdao Airlines
  • HKGHong Kong Chek Lap KokHong Kong

    2 letov / deň

    Cathay PacificChina Eastern AirlinesHong Kong Express
  • INCYinchuanYinchuan, Ningxia-Hui-Autonomous-Region

    2 letov / deň

    China Eastern AirlinesLoong AirSpring Airlines
Časté otázky

O Ningbo Lishe International Airport

Kde sa nachádza Ningbo Lishe International Airport?
Ningbo Lishe International Airport sa nachádza v Ningbo, China. Súradnice: 29.8267°, 121.4620°.
Aký je kód IATA pre Ningbo Lishe International Airport?
Kód IATA pre Ningbo Lishe International Airport je NGB.
Aký je kód ICAO pre Ningbo Lishe International Airport?
Kód ICAO pre Ningbo Lishe International Airport je ZSNB.
Aké časové pásmo používa Ningbo Lishe International Airport?
Ningbo Lishe International Airport používa časové pásmo Asia/Shanghai.
Aké letecké spoločnosti operujú z Ningbo Lishe International Airport?
Spring Airlines, China Eastern Airlines, Loong Air, China Southern Airlines, Hainan Airlines, Colorful Guizhou Airlines a ďalších 25 prevádzkujú pravidelné lety z Ningbo Lishe International Airport.
Koľko destinácií Ningbo Lishe International Airport obsluhuje?
Ningbo Lishe International Airport obsluhuje 70 destinácií v pravidelnom letovom poriadku.
Môžem vidieť odlety a prílety naživo pre Ningbo Lishe International Airport?
Áno — odlety a prílety naživo pre Ningbo Lishe International Airport sú dostupné po bezplatnom prihlásení (jednorazový kód emailom) alebo v mobilnej aplikácii MyFlight.Life.
Advertisement