Аеропорт
Dubrovnik Airport
DBVDubrovnik, Croatia
- ICAO
- LDDU
- Часовий пояс
- Europe/Zagreb
- Широта
- 42.5614
- Довгота
- 18.2682
Про цей аеропорт
500+
Записано рейсів
500+
Користувачі MyFlight.Life
Рейси наживо
Вильоти й прильоти наживо
Перегляньте найновіші вильоти й прильоти — безкоштовний вхід відкриває виходи, затримки й статуси в реальному часі.
Advertisement
Маршрути
Маршрути з Dubrovnik Airport
72 обслуговуваних напрямків
5 рейсів / день
British AirwayseasyJetTUI Airways5 рейсів / день
Croatia Airlines2 рейсів / день
KLM2 рейсів / день
Aer LingusRyanair2 рейсів / день
Croatia AirlinesEurowings Discover2 рейсів / день
AustrianRyanair2 рейсів / день
easyJetJet2RyanairTUI Airways2 рейсів / день
Vueling2 рейсів / день
Aegean AirlinesCroatia AirlinesVolotea2 рейсів / день
Jet2Ryanair2 рейсів / день
easyJetTransavia France2 рейсів / день
Turkish Airlines2 рейсів / день
Evelop AirlinesIberia2 рейсів / день
Croatia AirlinesSWISS1 рейсів / день
Croatia AirlinesRyanair1 рейсів / день
LOT - Polish AirlinesWizz Air1 рейсів / день
Air FranceCroatia Airlines1 рейсів / день
United Airlines1 рейсів / день
Air Serbia1 рейсів / день
RyanairWizz Air1 рейсів / день
FinnairRyanair1 рейсів / день
Norwegian Air Shuttle1 рейсів / день
easyJetTUI Airways1 рейсів / день
Norwegian Air ShuttleSAS
Поширені запитання
Про Dubrovnik Airport
Де знаходиться Dubrovnik Airport?
Dubrovnik Airport знаходиться в Dubrovnik, Croatia. Координати: 42.5614°, 18.2682°.
Який код IATA в Dubrovnik Airport?
Код IATA для Dubrovnik Airport — DBV.
Який код ICAO в Dubrovnik Airport?
Код ICAO для Dubrovnik Airport — LDDU.
Який часовий пояс у Dubrovnik Airport?
Dubrovnik Airport використовує часовий пояс Europe/Zagreb.
Які авіакомпанії літають з Dubrovnik Airport?
Ryanair, easyJet, Croatia Airlines, Jet2, TUI Airways, Norwegian Air Shuttle і ще 30 виконують регулярні рейси з Dubrovnik Airport.
Скільки напрямків обслуговує Dubrovnik Airport?
Dubrovnik Airport обслуговує 72 напрямків за регулярним розкладом.
Чи можна бачити вильоти та прильоти наживо для Dubrovnik Airport?
Так — вильоти й прильоти наживо для Dubrovnik Airport доступні після безкоштовного входу (одноразовий код на пошту) або в мобільному застосунку MyFlight.Life.
Advertisement
