Аеропорт
Don Mueang International Airport
DMKBangkok, Thailand
- ICAO
- VTBD
- Часовий пояс
- Asia/Bangkok
- Широта
- 13.9126
- Довгота
- 100.6070
Про цей аеропорт
500+
Записано рейсів
500+
Користувачі MyFlight.Life
Рейси наживо
Вильоти й прильоти наживо
Перегляньте найновіші вильоти й прильоти — безкоштовний вхід відкриває виходи, затримки й статуси в реальному часі.
Advertisement
Маршрути
Маршрути з Don Mueang International Airport
64 обслуговуваних напрямків
1 рейсів / день
Thai AirAsia1 рейсів / день
Thai AirAsia X1 рейсів / день
Myanmar Airways International1 рейсів / день
Thai AirAsia1 рейсів / день
Thai AirAsiaThai Lion Air6 рейсів / тиждень
Thai AirAsiaThai Lion Air6 рейсів / тиждень
Thai AirAsia6 рейсів / тиждень
Thai AirAsiaThai Lion Air6 рейсів / тиждень
Nok AirThai AirAsia6 рейсів / тиждень
Thai AirAsia6 рейсів / тиждень
Thai AirAsiaThai Lion Air6 рейсів / тиждень
Thai AirAsiaThai Lion Air5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia X5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia5 рейсів / тиждень
Mjets Ground HandlingThai Lion Air5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia X5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia5 рейсів / тиждень
Malindo Air5 рейсів / тиждень
Thai AirAsia4 рейсів / тиждень
Thai AirAsia- CEBLapu-Lapu City Mactan CebuLapu-Lapu City, Central-Visayas4 рейсів / тиждень
4 рейсів / тиждень
Cebu Pacific Air 4 рейсів / тиждень
Thai AirAsia
Поширені запитання
Про Don Mueang International Airport
Де знаходиться Don Mueang International Airport?
Don Mueang International Airport знаходиться в Bangkok, Thailand. Координати: 13.9126°, 100.6070°.
Який код IATA в Don Mueang International Airport?
Код IATA для Don Mueang International Airport — DMK.
Який код ICAO в Don Mueang International Airport?
Код ICAO для Don Mueang International Airport — VTBD.
Який часовий пояс у Don Mueang International Airport?
Don Mueang International Airport використовує часовий пояс Asia/Bangkok.
Які авіакомпанії літають з Don Mueang International Airport?
Thai AirAsia, Thai Lion Air, Nok Air, Thai AirAsia X, Cebu Pacific Air, Malindo Air і ще 12 виконують регулярні рейси з Don Mueang International Airport.
Скільки напрямків обслуговує Don Mueang International Airport?
Don Mueang International Airport обслуговує 64 напрямків за регулярним розкладом.
Чи можна бачити вильоти та прильоти наживо для Don Mueang International Airport?
Так — вильоти й прильоти наживо для Don Mueang International Airport доступні після безкоштовного входу (одноразовий код на пошту) або в мобільному застосунку MyFlight.Life.
Advertisement
