Zračna luka
Andakombe Airport
ADCAndekombe, Papua New Guinea
- ICAO
- AYAN
- Vremenska zona
- Pacific/Port_Moresby
- Zemljopisna širina
- -7.1372
- Zemljopisna dužina
- 145.7447
O ovoj zračnoj luci
Letovi uživo
Polasci i dolasci uživo
Pregledaj najnovije polaske i dolaske — besplatna prijava otključava izlaze, kašnjenja i statuse u stvarnom vremenu.
Advertisement
Česta pitanja
O Andakombe Airport
Gdje se nalazi Andakombe Airport?
Andakombe Airport se nalazi u Andekombe, Papua New Guinea. Koordinate: -7.1372°, 145.7447°.
Koji je IATA kod za Andakombe Airport?
IATA kod za Andakombe Airport je ADC.
Koji je ICAO kod za Andakombe Airport?
ICAO kod za Andakombe Airport je AYAN.
Koju vremensku zonu koristi Andakombe Airport?
Andakombe Airport koristi vremensku zonu Pacific/Port_Moresby.
Mogu li vidjeti polaske i dolaske uživo za Andakombe Airport?
Da — polasci i dolasci uživo za Andakombe Airport dostupni su nakon besplatne prijave (jednokratni kôd e-poštom) ili u mobilnoj aplikaciji MyFlight.Life.
Advertisement
