Zračna luka
Debra Marcos Airport
DBMDebra Marcos, Ethiopia
- ICAO
- HADM
- Vremenska zona
- Africa/Addis_Ababa
- Zemljopisna širina
- 10.3500
- Zemljopisna dužina
- 37.7170
O ovoj zračnoj luci
Letovi uživo
Polasci i dolasci uživo
Pregledaj najnovije polaske i dolaske — besplatna prijava otključava izlaze, kašnjenja i statuse u stvarnom vremenu.
Advertisement
Česta pitanja
O Debra Marcos Airport
Gdje se nalazi Debra Marcos Airport?
Debra Marcos Airport se nalazi u Debra Marcos, Ethiopia. Koordinate: 10.3500°, 37.7170°.
Koji je IATA kod za Debra Marcos Airport?
IATA kod za Debra Marcos Airport je DBM.
Koji je ICAO kod za Debra Marcos Airport?
ICAO kod za Debra Marcos Airport je HADM.
Koju vremensku zonu koristi Debra Marcos Airport?
Debra Marcos Airport koristi vremensku zonu Africa/Addis_Ababa.
Mogu li vidjeti polaske i dolaske uživo za Debra Marcos Airport?
Da — polasci i dolasci uživo za Debra Marcos Airport dostupni su nakon besplatne prijave (jednokratni kôd e-poštom) ili u mobilnoj aplikaciji MyFlight.Life.
Advertisement
